ברוכים הבאים למשפחת rebar

תמיד אמרו לי שאם אמצא מקום שבו אני גם נהנה מעבודתי למרות שאני עובד קשה, גם מסופק מהתחושה של "לעשות למישהו טוב" למרות שהוא לא תמיד אומר לי את זה וגם מרוויח יפה למרות שאני לא מיליונר - אז אני בר מזל.

אנו ב - rebar מכירים בחשיבותם של הזכיינים בהתפתחות המואצת של המותג ומאמינים כי הצלחתם הינה במידה רבה הצלחתנו.

אנו מקפידים על בחירה נכונה והתאמה של הזכיין לרשת ולסניף, על ליווי מתאים בשלב קבלת ההחלטה ובחינת היכולות הספציפיות שלו מול צרכי הסניף/המיקום, על הדרכתו המלאה בסניפים פעילים טרם פתיחת הסניף, על חניכה בשלבי ההקמה וההרצה של הסניף, וכמובן על ליווי שוטף לאחר פתיחת הסניף.

* אנו נותנים תמיכה מקסימלית באמצעות מטה הרשת, המורכב ממנהלים בעלי ניסיון וידע רב בכל תחומי העסק הרלוונטיים – אבל גם דורשים את המקסימום. 

* אנו מבינים את הרצון להרוויח מהר אבל גם דורשים השקעות מתאימות ובניית בסיס חזק לאורך זמן.

* אנו מעריכים את השאיפה להתקדם ולגדול אתנו - ומציעים מגוון אפשרויות צמיחה המבוססות על תשתית של מערכת יחסים איתנה   ומארג של הצלחות. 

אז אם אתם בעלי מוטיבציה גדולה להצליח, נהנים מעבודה עם קהל צעיר, חושבים שיש לכם touch שירותי חזק, בעלי יכולת לבצע מספר משימות בו -זמנית, מוכנים להקריב ולא לשקוט עד להגעה מלאה למצוינות, ומעל הכל - בעלי להט ותשוקה אדירה למותג rebar - ייזום והובלה של סניף הינה הזדמנות מצוינת לכם.

אנו מאמינים שהשלם גדול מסכום חלקיו, בהנחה שכל אחד מחלקיו מצויינים! חווית המותג וחשיפתו הולכות ומתעצמות עם כל בחירה של זכיין חדש אשר יוצא למסע מרתק ולדרך ארוכה.

להגשת מועמדות לזיכיון אנא מלאו טופס זה